Elc Strategy | Kurumsal
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-1.0,qode-theme-elc,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kurumsal

Hakkımızda Bazı Bilgiler

ELC Strategy’nin amacı;

 

Firmaların yaşama ve var olma hedeflerine ulaşmasında, karar süreçlerine, katma değeri yüksek çıktılar sağlamak için, finansal yönetim sistemleri kurulması, geliştirilmesi, yaşatılmasında güvenilir yol arkadaşı olmaktır.

2010 Yılında Hazine Yönetimi alanında bu alana özel hizmetlerde var olan eksikliği görerek, bu alanda alt yapı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.
SAP Hazine Yönetimi (TRM) ürününü kullanarak Kurumsal Hazine Yönetimi alanında sistematik yapılar kurmaya yardımcı olmuştur.

 

Geçen zaman içerisinde süreç odaklı bir yaklaşımı belirleyerek kurumların ihtiyaçları ve değişen teknoloji çerçevesinde iş ortağı olduğu ürünleri artırmıştır.
Öncelikli olarak banka muhasebesi operasyonlarını kolaylaştıran EBS Workbench yazılımları ve Hazine Yönetimi alanında önemli bir yere sahip olan Hanse Orga grup ile bir iş ortaklığı yapılmıştır.

Değişen teknoloji ve bulut sistemlerin kullanımı ve entegrasyon çerçevesinde dünyanın en yaygın Bulut ve SaaS Hazine yazılımı olan KYRIBA ile ve ile iş ortaklığı yapmaya başlamıştır.

Finansal dünyanın vazgeçilmezi olan ve tüm finansal sistemi birbirine bağlayan SWIFT in Kurumsal SWIFT alanında Türkiye yetkili İş Ortağı olunmuştur.
Her müşterimizin ihtiyaçları ve yapısı çerçevesinde farklı araçlara ihtiyaç duyacağını bildiğimiz için “ELİNDEKİ TEK ALETİ ÇEKİÇ OLAN İÇİN GÖRDÜĞÜ HERŞEY ÇİVİDİR” sözünü arkamıza alarak, ürün odaklı bir yaklaşım yerine süreç odaklı bir bakış açısı ile en doğru ürün veya ürün karması ile Hazine Yönetim Süreçlerini yeniden yapılandırmaya çalışıyoruz.

Dijital dönüşüm ve dijitalleşme çerçevesinde Hazine Yönetimi alanında bu dönüşümü gerçek anlamda yapmak için dünyada olan gelişmelere bakıyor ve bu gelişmeleri ihtiyaçlar çerçevesinde sunmaya çalışıyoruz.

Çünkü yurt içi ve yurt dışı proje deneyimlerimiz ile Hazine Yönetiminin dünyanın her yerinde standardize olmuş ve en önce dijitalleşmeye başlamış alanlardan biri olduğunun farkındayız. Bu yaklaşım ile “Dünya ne yapıyor bakmak lazım” diyoruz.